Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » Сеанс «гарчої лінії» 


25-06-2014, 10:13 gni  ] • Сеанс «гарчої лінії»
 
на тему : Надання у користування засобів електронного цифрового підпису та допомоги при генерації відкритих та особистих ключів
1. За допомогою якого програмного забезпечення платники податків, які отримали ключі електронного цифрового підпису?
Платники податків, які отримали ключі електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (далі – АЦСК ІДД Міндоходів) можуть подавати звітність в електронному виглядіза допомогою наступного програмного забезпечення: Електронний сервіс "Електронний кабінет платника податків"Він надає можливість платникам податків безкоштовно підготувати і подати у режимі реального часу до органів Міндоходів електронну звітність, а також переглянути інформацію щодо стану їх розрахунків з бюджетом, зокрема інформацію про заборгованість зі сплати податків і зборів. Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подачі електронної звітності» В даному програмному забезпечені реалізовано:• формування звітності до органів доходів і зборів України;• формування звітності до Державної служби статистики України;• формування звітності з Єдиного соціального внеску до Пенсійного Фонду України;• формування «Договору про визнання електронних документів» в електронному вигляді;• накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів. Програмне забезпечення для підписання та подання звітності «SONATA»Програмне забезпечення для безкоштовного підписання та подання суб’єктами господарювання звітності, імпортованої з інших програмних продуктів, до органів Міндоходів, Пенсійного фонду України та Державної служби статистики України в електронному вигляді. Онлайн сервіс «Звіт Оператор» надає можливість безкоштовно формувати та подавати звітність до органів доходів і зборів України. Інформація про безкоштовне програмне забезпечення (on-line сервіси), яке можливо використовувати при формуванні та підписанні звітності з ЄВ безкоштовними ключами, сформованими АЦСК ІДД Міндоходів, наведена на офіційному веб-сайті Міндоходів (www.minrd.gov.ua) в рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Програмне забезпечення
2. Чи потрібно надавати до Міністерства доходів і зборів України посилені сертифікати відкритих ключів, які були отримані?
Посилені сертифікати ключів підписувачів (платників податків), які отримали послуги електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД Міндоходів, передаються до органів Міндоходів автоматично при підписанні договору «Про визнання електронних документів» за допомогою онлайн сервісів наданих компаніями – учасниками Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу, які доступні за посиланням http://acskidd.gov.ua/program_obespech інформаційного ресурсу АЦСК ІДД Міндоходів.

3. Чи можна особистий ключ електронного цифрового підпису перемістити на жорсткий диск комп’ютера, а не використовувати з’ємний носій ключової інформації?
Особисті ключі підписувачів можуть бути вільно скопійовані або переміщені на будь-які носії, в тому числі і на жорсткий диск комп’ютера.
4. Змінились посадові особи на підприємстві або необхідно замінити ключі діючим посадовим особам, як оновити посилені сертифікати в податковій?
5. Якщо у платника податків виникають зміни облікових даних, тобто змінюється керівництво (директор, головний бухгалтер або особа, уповноважена вести бухгалтерський облік), то у строк до моменту подання наступної електронної звітності потрібно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів на посадових осіб платника, які мають право підпису документів, та переукласти договір «Про визнання електронних документів».
Чи можливо здійснити процедуру реєстрації в АЦСК ІДД через мережу Інтернет без особистої присутності в центрі?
Процедура отримання послуг електронного цифрового підпису через мережу Інтернет не можлива.
6. Чи встановлені особливі вимоги до форми довіреності, яку необхідно надати серед інших реєстраційних документів?Якщо немає можливості його особистої присутності в Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту (далі - АЦСК ІДД). У цьому випадку заявник надає довіреність на подання документів для реєстрації зразок на сайті http://acskidd.gov.ua Довіреність засвідчується: для юридичних осіб: підписом керівника з прикладенням печатки організації; для фізичних осіб-підприємців - підписом підприємця з прикладенням його печатки або у разі відсутності печатки - нотаріально; для фізичних осіб: нотаріально.Нотаріально засвідчена довіреність повинна містити інформацію про надання повноважень повіреній особі від імені Довірителя здійснити процедуру реєстрації заявника у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД та генерації ключів підписувача у АЦСК ІДД з наданням права підпису на всіх необхідних реєстраційних документах АЦСК ІДД у якості заявника.
7. Як отримати послуги електронного цифрового підпису в АЦСК ІДД митним брокерам та суб’єктам ЗЕД?
Суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності та митні брокери отримують послуги електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД у порядку, визначеному для юридичних осіб. Якщо митні брокери здійснюють господарську діяльність як фізичні особи – підприємці, то вони отримують послуги електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД у порядку, визначеному для фізичних осіб – підприємців. Отримати послуги електронного цифрового підпису клієнти можуть у будь-якому представництві АЦСК ІДД.
8. В якому випадку АЦСК ІДД може відмовити суб’єкту господарювання в видачі посилених сертифікатів ЕЦП?
Для отримання послуги ЕЦП суб’єкт господарювання повинен звернутись до підрозділу реєстрації користувачів та надати пакет документів, перелік яких вказано в Регламенті АЦСК ІДД. Згідно розділу 5. «Ідентифікація та автентифікація» Регламенту АЦСК ІДД адміністратор реєстрації приймає рішення про відмову в реєстрації за результатом розгляду поданих документів у разі: відсутності всіх необхідних для реєстрації документів; відсутності у довіреної особи документів, які засвідчують її повноваження та особу; поданні заявником неналежно засвідчених копій документів; невідповідності даних, що визначені в поданих документах, фактичним даним заявника.Також адміністратор реєстрації може відмовити суб’єкту господарювання у наданні послуги ЕЦП, якщо документи мають підчистки, дописки, закреслені слова, інші незастережні виправлення або написи олівцем, а також мають пошкодження, внаслідок чого їх текст неможливо прочитати.

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31