Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » Чи застосовується податкова соціальна пільга, якщо працівник відпрацював неповний робочий місяць? Чи необхідно подавати заяву про застосування пільги? 


23-07-2013, 15:16 gni  ] • Чи застосовується податкова соціальна пільга, якщо працівник відпрацював неповний робочий місяць? Чи необхідно подавати заяву про застосування пільги?
 
2013 році ПСП застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (та інші, прирівняні до неї, виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує 1610 грн. Одразу ж зауважимо, що пільга може бути використана лише за одним місцем роботи працівника, яке він має право обрати самостійно.Нагадаємо загальне правило застосування пільги: якщо за результатами місяця дохід, нарахований на користь вашого працівника, не перевищує 1610 грн, співробітник має право на ПСП. При цьому немає ніякої різниці, скільки днів працівник пропрацював у цьому місяці, був він у відпустці без збереження заробітної плати чи ні. Відробив, наприклад, 5 днів у місяці, нарахували заробітну плату – це і буде місячний дохід вашого працівника (мова не йде про випадки, коли працівник звільнився серед місяця і зразу влаштувався на інше підприємство). Іншою умовою для застосування ПСП до нарахованих доходів співробітника є його заява, яка подається у довільній формі. Якщо працівник має право на підвищену пільгу, обов’язковим є надання відповідних документів, що підтверджують таке право. Зауважимо, що Порядок подання документів для застосування податкової соціальної пільги затверджено постановою КМУ N 1227 від 29.12.2010 р. ПСП починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви та встановлених документів (за необхідності). При цьому зазначені документи можуть бути подані як на початку, так і в середині місяця. Пільга буде застосовуватися до всього місячного доходу. Ще одна ситуація, яка може скластися у вас на підприємстві, - це знаходження працівника більшу частину місяця у відпустці без збереження заробітної плати. Якщо розмір його місячного доходу у цьому випадку є меншим за розмір ПСП (наприклад, при відпрацюванні 5 робочих днів і знаходженні інших днів місяця у відпустці без збереження заробітної плати), то пільга все одно застосовуватиметься. Вона перекриватиме оподатковуваний дохід, а це призведе до відсутності бази оподаткування податком на доходи фізосіб.

Державна податкова інспекція у м. Красному Лучі

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31