Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Декабрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » Власники нежилих приміщень у багатоквартирному будинку повинні сплачувати земельний податок 


25-06-2013, 15:27 gni  ] • Власники нежилих приміщень у багатоквартирному будинку повинні сплачувати земельний податок
 
Перші поверхи сучасних багатоповер¬хівок користуються сьогодні попитом се¬ред суб’єктів господарювання, які купу¬ють їх з метою розміщення власних офі¬сів або закладів сфери торгівлі та послуг.
ГУ Міндоходів нагадує, що відповідно до норм Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Громадяни та юридичні особи набувають права власності та права ко¬ристування земельними ділянками із зе¬мель державної або комунальної власно¬сті за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених Зе¬мельним кодексом, або за результатами аукціону.Згідно зі статтею 377 Цивільного коде¬ксу України до-особи, яка придбала жит¬ловий будинок, будівлю або споруду, пе¬реходить право власності на земельну ді¬лянку, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення, у розмірах, встановлених договором. Якщо догово¬ром про відчуження житлового будинку, будівлі або споруди розмір земельної ді¬лянки не визначений, до набувача пере¬ходить право власності на ту частину зе¬мельної ділянки, яка зайнята житловим будинком, будівлею або спорудою, та на частину земельної ділянки, яка є необхід¬ною для їх обслуговування.Пунктом 5 ст. 120 Земельного кодексу України визначено, що у разі набуття права власності на будівлю або споруду до громадян або юридичних осіб, які не можуть мати у власності земельні ділян¬ки, до них переходить право користуван¬ня земельною ділянкою, на якій розташо¬ваний житловий будинок, будівля чи спо¬руда, на умовах оренди.Відповідно до п. 286.6 ст. 286 Податко¬вого кодексу України за земельну ділян¬ку, на якій розташована будівля, що пере¬буває у користуванні кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховуєть¬ся кожному з них пропорційно тій части¬ні площі будівлі, що знаходиться в їх ко¬ристуванні, з урахуванням прибудинкової території.Пунктом 287.8 ст. 287 Податкового ко-дексу встановлена імперативна норма, а саме: власник нежилого приміщення (йо¬го частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх час-тинами) з урахуванням пропорційної ча¬стки прибудинкової території з дати дер¬жавної реєстрації права власності на не¬рухоме майно. Відповідно до пп. 20.1.1 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу державні податкові інспекції Міндоходів мають право запро¬шувати платників податків або їх пред¬ставників для правильності нарахування та своєчасної сплати податків та зборів.
Державна податкова інспекція у м. Красному Лучі

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31