Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » Актуальні питання оподаткування обговорено на черговому семінарі 


25-06-2013, 15:18 gni  ] • Актуальні питання оподаткування обговорено на черговому семінарі
 
Актуальні питання оподаткування обговорено на черговому семінаріУ часи економічних перетворень і кардинального оновлення податкового законодавства діяльність податкової інспекції м. Красний Луч направлена на розвиток партнерських стосунків з платниками податків та створення максимально сприятливих умов для роботи бізнесових структур міста. Найпопулярнішою практичною допомогою для платників податків є проведення тематичних семінарів та надання консультативної допомоги з податкових питань і складання податкової звітності. 20 червня поточного року в приміщенні ДПІ провідними фахівцями інспекції проведено семінар для платників податків на тему: «Податок на нерухомість. Звітність в електронному вигляді, РРО з контрольною стрічкою». Під час семінару учасники довідались про зміни до податкового законодавства, які сприятимуть спрощенню системи адміністрування податків, полегшенню роботи підприємців та покращенню бізнес – клімату. Важливим кроком на шляху покращення умов обслуговування платників податків стало відкриття в ДПІ центру по обслуговуванню платників податків (ЦОПП). Такий центр функціонує з листопада 2011 року і в приміщенні ДПІ у м. Красному Лучі. Основною метою діяльності ЦОПП є забезпечення сприятливих умов для швидкого і якісного надання громадянам і платникам податків адміністративних, інформаційних і інших видів послуг та спрощення процедури сплати і декларування податків на основі сучасних технологій податкового супроводу. Всім присутнім платникам податків було надано пораду переходити на електронний документообіг. Адже враховуючи, що отримати сертифіковані електронні ключі можна також у приміщенні ЦОПП така послуга є доступною для всіх. Присутніх було проінформовано й про запровадження нового місцевого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Завершальна частина семінару відбулася в активній дискусії. Присутні отримали від фахівців кваліфіковані відповіді на всі питання та виразили подяку за проведений захід. Заступник начальника Державної податкової інспекції у м. . Красному Лучі Світлана Шейко висловила сподівання, що зусилля міністерства доходів і зборів , спрямовані на поліпшення якості послуг, які високо оцінять платники податків та подякувала платникам податків за співпрацю і своєчасні, в повному обсязі сплачені до бюджету податки.
Державна податкова інспекція у м. Красному Лучі

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31