Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » Чим ризикує працівник якщо погоджується отримувати заробітну плату “в конвертах”? 


30-04-2013, 19:49 gni  ] • Чим ризикує працівник якщо погоджується отримувати заробітну плату “в конвертах”?
 
Чим ризикує працівник якщо погоджується отримувати заробітну плату “в конвертах”?Заробітну плату в "конвертах" без перебільшення можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Чим ризикує працівник якщо погоджується отримувати заробітну плату “в конвертах”?До того ж, вона позбавляє людину соціальної захищеності: старих людей - пенсій, хворих - лікарняних, а безробітних - грошової допомоги. Такі явища, як заробітна плата в "конверті" та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну зарплату і чиї трудові книжки залишаються неоформленими. Працедавці роблять це начебто в інтересах найманого працівника, який часто-густо через економічну неграмотність не усвідомлює всієї глибини обману. Роботодавець по відношенню до неї нехтує своїми обов’язками щодо забезпечення законних соціальних гарантій працівникам – може звільнити її без пояснення причин, змушувати працювати понаднормово, як правило таким робітникам не надається щорічні оплачувані відпустки. Особливо ризикують працівники небезпечного виробництва, тому що їм при нещасному випадку на такому виробництві практично не можливо довести в Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, що травма отримана у того, чи іншого роботодавця. Ще одним нюансом є те, що неоформлений працівник, який втратив працездатність, позбавлений можливості отримувати кошти із Фонду соціального страхування по тимчасовій втраті працездатності. При виході на пенсію працівник, який отримував неофіційну заробітну плату зіткнеться з тим, що органи Пенсійного фонду при нарахування пенсії враховують офіційну заробітну плату. Тобто, якщо працівнику нараховувалась мінімальна заробітна плата, або нижче законодавчо встановленої плати то розмір пенсії буде на рівні мінімального. Нагадуємо громадянам, що подолати таке негативне явище як заробітна плата «в конвертах», можливо лише спільними зусиллями. Прохання до всіх небайдужих жителів міста повідомляти про випадки неофіційного працевлаштування, заниження роботодавцями заробітної плати, виплати зарплати «в конвертах» тощо ДПІ у м. Красному Лучі в письмовому вигляді або за телефоном довіри 20172
ДПІ у м. Красному Лучі

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31