Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Декабрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » На саміті всіх силовиків СНД у Москві Україну представляє начальник податкової міліції 


26-03-2013, 14:13 gni  ] • На саміті всіх силовиків СНД у Москві Україну представляє начальник податкової міліції
 
На саміті всіх силовиків СНД у Москві Україну представляє начальник податкової міліціїУ Москві розпочалася Постійно діюча нарада керівників робочих структур органів СНД, що здійснюють співробітництво у сфері боротьби зі злочинністю. Нарада проводиться Генеральної прокуратурою спільно з Федеральною митною службою Росії.
Україну на цій нараді представляє делегація податкової міліції на чолі з Головою Координаційної ради керівників органів податкових (фінансових) розслідувань держав-учасниць СНД (КРОПР) Андрієм Головачем.
На засіданні обговорюються питання вдосконалення співробітництва держав-учасниць СНД у боротьбі зі злочинністю, а також перспективні напрямки взаємодії компетентних органів Співдружності у цій сфері.
Крім керівництва КРОПР, участь у засіданні також беруть керівники та представники таких органів галузевого співробітництва та інших структур СНД: Рада керівників митних служб, Координаційна рада генеральних прокурорів, Рада керівників органів безпеки і спеціальних служб, Рада командуючих Прикордонними військами, Рада міністрів оборони, Антитерористичний центр, Рада керівників міграційних органів, Бюро координації боротьби з організованою злочинністю та іншими небезпечними видами злочинів, Економічний Суд, Виконавчий комітет та Рада Міжпарламентської асамблеї СНД, а також представники керівної ланки Державного митного комітету Республіки Білорусь, Комітету митного контролю Міністерства фінансів Республіки Казахстан, Міністерства внутрішніх справ та Міністерства закордонних справ Російської Федерації.
«Україна очолила КРОПР досить недавно – у вересні минулого року, - сказав у своєму виступі Андрй Головач. - Проте за порівняно короткий час в діяльність Координаційної ради внесено низку новацій, спрямованих на посилення практичної складової діяльності служб – членів КРОПР. Такі новації, в першу чергу, стосуються створення Єдиної міжнародної бази даних фінансових злочинців та Форуму керівників органів податкових і фінансових розслідувань держав ЄС та СНД, концепції яких було представлено на робочій нараді Виконавчого бюро КРОПР (14-15 лютого 2013 року, Україна) та на засіданні Цільової групи Організації економічного співробітництва і розвитку по боротьбі з податковими та іншими злочинами (11-13 березня 2013, Франція)».
В рамках візиту делегація податкової міліції України також провела робочу зустріч з керівництвом МВС Російської Федерації, на якій сторони обговорили актуальні питання співпраці у сфері забезпечення економічної безпеки обох держав.
ВПМ ДПІ у м. Красному Лучі

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31