Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Октябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » На перешкоді "тіньовим" ділкам. 


17-02-2013, 08:59 gni  ] • На перешкоді "тіньовим" ділкам.
 
Керівництвом нашої держави на протязі останнього періоду часу робляться значні поступки при проведенні фіскальної політики по відношенню до суб'єктів господарювання малого та середнього бізнесу. З цією метою на протязі останніх двох років були введені в дію нові податковий та кримінальний процесуальний кодекси України, а також внесені зміни до кримінального кодексу які стосуються декріміналізації злочинів у сфері економіки.
На даному етапі розвитку нашої держави - основною стратегічною метою податкової служби України є її перетворення від фіскального органу контролю за сплатою податків до сервісної служби, яка робить легшим та прозорим процес сплати податків до бюджету для громадян нашої держави.
З цією метою, в останній час податковою службою були відкриті сервісні центри по обслуговуванню платників податків у Старобільському, Сватівському, Новопсковському та Марківському районах Луганської області. На черзі відкриття таких сервісних центрів і в інших районах нашої області.
На протязі 2012 року податківцями було значно скорочено кількість проведених перевірок суб'єктів господарювання малого та середнього бізнесу. Однак це не означає, що за політикою держави по спрощенню податкового контролю за сумлінними платниками податків, нечесні на руку ділки "тіньового" бізнесу можуть спочивати спокійно.
За період 2012 року співробітниками відділу податкової міліції Старобільської МДПІ при проведенні перевірок фінансово-господарської діяльності платників податків, було виявлено - 16 кримінальних злочинів по ухиленню від сплати податків до бюджету в особливо великих розмірах. В ході розслідування кримінальних справ, податківцями були виявлені збитки нанесені державі у вигляді несплати податків на загальну суму - 5 млн. 698 тис. грн., які в ході досудового слідства по кримінальним справам були погашені у повному обсязі.
За результатами роботи відділу податкової міліції Старобільської МДПІ в 2012 році до суду було направлено - 14 кримінальних справ відносносно осіб які ухилялися від сплати податків.
Так, при перевірці одного з підприємств переробників молока Новоайдарського району Старобільськими податківцями було встановлено, що на протязі 2010-2012 р.р. ними здійснювалась закупівля молока безпосередньо у населення південно-східної частини Луганської області за готівкові кошти, без належного оформлення документів бухгалтерського обігу. При цьому, з метою ухилення від сплати до бюджету податку на додану вартість, керівниками підприємства проводилось оформлення закупівлі молока на бланках документів "фіктивних" фірм. В результаті чого, бюджет країни не доотримав податків на суму понад 2 млн. гривнів. За вказаним фактом, відносно посадових осіб підприємства була порушена кримінальна справа за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. В теперішній час, матеріали кримінальної справи знаходяться на розгляді у Старобільському районному суді.
Також Старобільськими податківцями, при проведенні перевірки одного з підприємств Біловодського району (ЗАТ "Евсуг" Біловодського району) було встановлено, що на протязі тривалого часу підприємством не сплачувався до бюджету земельний податок. В ході досудового розслідування кримінальної справи посадовими особами підприємства були в повному обсязі погашені збитки нанесені державі. В результаті чого, у зв'язку із вступившими у дію змінами до кримінального кодексу України, посадові особи ЗАТ "Евсуг" Біловодського району були звільнені від кримінального покарання.


ВПМ Старобільської МДПІ

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31