Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Ноябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » Електронні сервіси від податкової на користь платникам податків 


12-02-2013, 14:05 gni  ] • Електронні сервіси від податкової на користь платникам податків
 
Електронні сервіси від податкової   на користь платникам податківПодання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг для платника податків., а саме
1 Електронний документ має таку саму юридичну силу, як і паперовий.
2 Економія робочого часу та витрат:
- передача документів через Інтернет за лічені секунди;
- суттєве зменшення транспортних витрат;
- швидкий пошук необхідних документів в архіві;
3 Зручність і легкість у використанні:
- наявність мінімуму комп»ютерної грамотності;
- послідовність дій користувача контролюється програмою;
4 Прискорення обробки запитів та отримання необхідних довідок від контролюючих органів ( перевірка стану розрахунків з бюджетом по сплаті податків тощо) Для надання звітності в електронному вигляді платнику податків необхідно отримати ЕЦП.
ЕЦП – аналог власноручного підпису в електронному вигляді, забезпечує цілісність документів, конфіденційність та ідентифікацію особи, яка відправила документ ;
ЕЦП – робить електронний документ оригіналом і гарантує його достовірність;
ЕЦП – ефективне рішення для тих, хто прагне відповідати вимогам часу. Документи підписані електронним цифровим підписом, можуть бути надіслані адресату протягом декількох секунд. Всі учасники електронного документообігу мають рівні можливості незалежно від віддаленості один від одного.
Крім функцій по прийманню податкової звітності платників податків та реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних у органах ДПС запроваджено такі електронні сервіси для платників податків:надання виписки з Єдиного реєстру податкових накладних, як покупцю так і продавцю;повідомлення про відсутність або наявну заборгованість перед бюджетом з податків і зборів (обов'язкових платежів); надання довідки щодо обсягів податкового кредиту, сформованого за рахунок податкових накладних, не зареєстрованих в ЄРПН;надання довідки щодо розрахунку перед бюджетом;повідомлення про наявну заборгованість за іноземними кредитами, залученими державою або під державні гарантії, бюджетними позичками (фінансовою допомогою, наданою на поворотній основі),Крім того, платникам, які звітують в електронний спосіб, завчасно надаються додаткові електронні сервіси, а саме інформуються:про наявні розбіжності Єдиного реєстру податкових накладних та реєстрів виданих та отриманих податкових накладних;про наявність податкового боргу;про результати перевірки податкової звітності (декларації з податку на прибуток, декларації з ПДВ, декларації акцизного податку, податкового розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва);про факти підстави віднесення до певної категорії ризику.Модернізація офіційного веб-порталу ДПС України забезпечила нові можливості інформування платників податків, у тому числі через запровадження нових сервісів, таких як «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Дані з реєстру платників ПДВ», «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку».
Нагадаємо, що у ДПІ м. Красному Лучі працює пункт реєстрації користувачів для надання безкоштовних послуг з отриманням ЕЦП. Шановні громадяни ! Завітайте до податкової у зручний для вас час для отримання ЕЦП і надавайте звітність через Інтернет.
Одночасно звертаємо увагу на те, що платники податків мають можливість також відправляти звітність мережею Інтернет до Пенсійного фонду України та Державної служби статистики. України.
ДПІ у м. Красному Лучі.

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31