Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Ноябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » Безкоштовні сервіси ДПС України гарантують Лутугинським платникам податків ряд переваг 


6-02-2013, 17:09 gni  ] • Безкоштовні сервіси ДПС України гарантують Лутугинським платникам податків ряд переваг
 
На веб-порталі Державної податкової служби України запроваджені інформаційні безкоштовні електронні сервіси: «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Дані з реєстру платників ПДВ», «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку», «Анульовані свідоцтва платників ПДВ», «Електронний кабінет платника податків», які гарантують підприємливим людям Лутугинщини нові можливості в інформуванні та сучасні комп’ютерні технології скорочення документообігу. Про це інформує сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у Лутугинському районі.
Для інформаційної підтримки та технічної допомоги платникам податків у ДПС України створено call - центр, в якому представникам бізнесу надаються консультації з питань подання податкової звітності та реєстрації податкових накладних в електронному вигляді.
Окрім того, Державною податковою службою України підписано Меморандум із компаніями, які розробляють сучасне програмне забезпечення для ринку фінансових послуг. Досягнуті домовленості дають можливість клієнтам компаній - учасниць Меморандуму безкоштовно подавати звітність до податкової, використовуючи в роботі такі електронні послуги, як «ДПС України» та «Айфін» .
Саме таке сучасне програмне забезпечення гарантує захищену передачу звітів в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису до ДПС України, а також Пенсійного фонду України та Статистичного управління України.
«Майбутнє саме за такими сучасними сервісними послугами – вже випробуваними, комфортними та корисними, які суттєво економлять час наших платників, дають унікальну можливість розвивати і зміцнювати свій власний бізнес, користуючись при цьому консультаціями податківців»- зазначила завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю.
Нагадуємо, що представники малого та середнього бізнесу Лутугинського району можуть отримати вичерпні роз’яснення щодо процесу подання податкової звітності засобами Інтернет - зв’язку в Центрі обслуговування платників податків який діє при інспекції.

Сектор взаємодії із ЗМІ
та громадськістю
ДПІ у Лутугинському районі

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31