Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Декабрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » На перешкоді "тіньовим" ділкам. 


27-12-2012, 15:58 gni  ] • На перешкоді "тіньовим" ділкам.
 
Керівництвом нашої держави на протязі останнього періоду часу робляться значні поступки при проведенні фіскальної політики у відношенні суб'єктів господарювання малого та середнього бізнесу. Основною стратегічною метою податкової служби України є її перетворення від фіскального органу контролю за сплатою податків до сервісної служби, яка робить легшим процес сплати податків до бюджету.
З цією метою, в останній час податковою службою були відкриті сервісні центри по обслуговуванню платників податків у Старобільському, Сватівському, Новопсковському та Марківському районах Луганської області.
Також, на протязі 2012 року податківцями було значно скорочено кількість проведених перевірок суб'єктів господарювання. Однак це не означає, що за політикою держави по спрощенню податкового контролю за сумлінними платниками податків, нечесні на руку ділки "тіньового" бізнесу можуть спочивати спокійно. Враховуючи специфіку нашого, сільськогосподарського регіону фахівцями відділу податкової міліції Старобільської МДПІ, сумісно з працівниками міжрайонних територіальних МДПІ постійно проводиться моніторинг операцій суб'єктів господарювання по оптовим закупівлям паливо-мастильних матеріалів, запасних частин до сільськогосподарської темники, сільськогосподарських культур, молока та інше.
Сумлінним платникам податків, котрі придбали продукцію безпосередньо у підприємств-товаровиробників нічого переживати за результати моніторингу їх діяльності. А от нечистим на руку "платникам" податків є причина для головної болі. За період 2012 року співробітниками відділу ОСА ПДВ ВПМ Старобільської МДПІ при проведенні перевірок фінансово-господарської діяльності платників податків, було виявлено - 5 злочинів по ухиленню від сплати податків до бюджету в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України), де нанесені державі збитки по ухиленню від сплати податків склали понад 3 млн. грн.
Так, одним з підприємств виробників молочної продукції Новоайдарського району на протязі 2010-2012 р.р. здійснювалась закупівля молока безпосередньо у населення південно-східної частини Луганської області за готівкові кошти. При цьому, з метою ухилення від сплати до бюджету ПДВ, керівниками підприємства проводилось оформлення закупівлі молока на бланках документів "фіктивних" фірм. В результаті чого, бюджет країни не доотримав значні кошти у вигляді несплати до бюджету ПДВ. За даним фактом, відносно посадових осіб підприємства була порушена кримінальна справа за ч. 3 ст. 212 КК України, матеріали якої в теперішній час знаходяться на розгляді у Старобільському районному суді.

ВПМ Старобільської МДПІ

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31