Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » Протидія незаконному відшкодуванню податку на додану вартість 


26-10-2012, 09:40 gni  ] • Протидія незаконному відшкодуванню податку на додану вартість
 
Конкретні механізми використання інституту ПДВ для організації протизаконного процесу відшкодування є більш-менш відомими і вже стали предметом обговорення не лише для фахівців правоохоронних органів, а й науковців, які досліджують проблеми податкової злочинності. Разом із цим, найбільш розповсюджені сучасні схеми незаконного відшкодування ПДВ містять значну кількість різнопланових елементів та інструментів реалізації. Тому класифікувати їх у певні види типових схем у “чистому вигляді” проблематично, а в деяких випадках неможливо. Виявлення таких схем потребує глибокого комплексного дослідження обставин проведених операцій, комплексної перевірки їх учасників, а також взаємодії різних правоохоронних та контролюючих органів. До основних елементів перевірки учасників підозрілих операцій належать: законність установчих документів; достовірність осіб-засновників; економічний зміст підприємницької та фінансової діяльності в цілому; відповідність реальних цілей діяльності суб’єкта задекларованим; реальність та законність договорів з іншими суб’єктами; динаміка товарообороту та відповідних фінансових розрахунків; обґрунтованість цін на продукцію.
Серед найбільш розповсюджених механізмів незаконного відшкодування ПДВ можна виділити наступні:
а) ухилення від сплати ПДВ та його відшкодування з бюджету при проведенні операцій на території України;
б) ухилення від сплати ПДВ та його відшкодування з бюджету при проведенні експортних операцій;
в) ухилення від сплати ПДВ при проведенні імпортних операцій;
г) використання фактичними власниками суб’єкта підприємницької діяльності так званих номінальних власників-директорів полягає у тому, що невстановлені особи стають ініціатором реєстрації (створення) нового або перереєстрації діючого суб’єкта підприємницької діяльності на ім’я формального (номінального) власника обіцяючи йому постійну винагороду, так звану «зарплату»директора. .
д) невідображення службовими особами суб’єкта підприємницької діяльності результатів фінансово-господарської діяльності в податковому обліку – підприємство-платник податків перереєстровується невстановленими особами на іншого засновника, шляхом передання засновницьких прав іншій особі, яка засвідчується нотаріально, але відповідні державні органи про це не повідомляються.
е) ухилення від сплати податків шляхом безпідставного застосування нульової ставки ПДВ та акцизного збору при проведенні зовнішньоекономічних операцій полягає у тому, що реальний суб’єкт підприємництва укладає фіктивну зовнішньоекономічну угоду на продаж продукції за кордон.
ж) мінімізація доходів підприємства через штучне завищення валових витрат, або зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість через завищення податкового кредиту за допомогою використання підприємств з ознаками фіктивності.
Краснолуцькими податківцями, протягом січня-жовтня 2012 року попереджено незаконне відшкодування ПДВ на загальну суму 188 тис. грн.

ВПМ ДПІ у м. Красному Лучі.

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31