Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Декабрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » Обговорення особливості оподаткування підприємств, які виробляють сільськогосподарську продукцію 


22-08-2012, 11:49 gni  ] • Обговорення особливості оподаткування підприємств, які виробляють сільськогосподарську продукцію
 
Про це говорили на засіданні «круглому столі» з керівниками та головними бухгалтерами сільськогосподарських підприємств району, який відбувся 15.08.2012 року у конференц-залі Лутугинської районної державної адміністрації.
У засіданні прийняли участь: перший заступник начальника ДПІ у Лутугинському районі Відоменко Ірина Володимирівна та фахівці ДПІ: начальник відділу оподаткування юридичних осіб Бойко Наталя Миколаївна та начальник відділу оподаткування фізичних осіб Ольшанецька Зореслава Василівна
Відкриваючи зустріч, Ірина Володимирівна зазначила, що практична допомога від податкової служби районним сільгоспвиробникам є насамперед у пільговому режимі оподаткування.
Податкова пільга повинна виконувати головну функцію – стимулювати розвиток сільгоспвиробництва, а не використовуватися як засіб мінімізації податкових відчислень. Податкова інспекція готова підтримувати чесних та сумлінних виробників, однак недопустимо витрачати пільгові засоби не по цільовому призначенню. В свою чергу ми очікуємо віддачу у вигляді реальних інвестицій у розвиток інфраструктури та оновлення обладнання, зберігання потенціалу земельних ресурсів, в підтримку та розвиток району та його жителів.
Специфіка агропромислового комплексу полягає у тому, що він залежить від багатьох факторів, зокрема, погодні умови, світові ціни на продукти, можливостей логістики, тобто аграрна галузь дуже вразлива.
Податкова служба усвідомлює цей факт та вважає за необхідне підтримати її за допомогою пільгового режиму оподаткування.
Втім, є одна проблема – сільгоспвиробників часто використовують в схемах ухилення від оподаткування. Пільгові суми витрачаються не за призначенням – не менше 20 процентів “тіні” ховається саме у агропромисловому комплексі.
Суми ПДВ, котрі залишаються у сільгоспвиробників, повинні витрачатися на технічне переоснащення села, впровадження інноваційних наукових технологій, придбання сільськогосподарської техніки, заходи по покращенню якості землі.
Податкові пільги – це важлива складова підтримки з боку податківців, однак тільки за рахунок пільг ми не розвинемо галузь і не забезпечимо її конкурентоспроможність. К питанню підтримки агропромислового сектору необхідно підходити комплексно. Потрібно працювати над покращенням адміністрування земельного податку та рішенням актуальних питань оподаткування аграрної галузі.
Наталя Миколаївна розповіла, що спеціальний режим оподаткування може обрати сільськогосподарське підприємство, що здійснює підприємницьку діяльність у сфері сільського і лісового господарства та рибальства. Сільськогосподарським вважається підприємство, основною діяльністю якого є поставка вироблених ним сільськогосподарських товарів (послуг) на власних або орендованих виробничих потужностях, в якій питома вага вартості сільськогосподарських товарів / послуг становить не менше 75% вартості товарів / послуг, поставлених протягом 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно (п.209.6 ст.209 Податкового кодексу)
Зореслава Василівна доповіла, що нормативно грошова оцінка є базою для визначення мінімального розміру орендної плати за земельну частку (пай), яка в свою чергу є базою для справляння податку з доходів фізичних осіб.
Значення нормативної грошової оцінки земель щороку уточнюється на коефіцієнт індексації, який визначається відповідно до законодавства.
Постановою КМУ від 31.10.11 № 1185 „Про внесення змін до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів” передбачено, що для врахування змін у рентному доході, який створюється при виробництві зернових культур, до показників нормативної грошової оцінки ріллі, проведеної станом на 1 липня 1995 року (з урахуванням індексації), застосовується коефіцієнт 1,756.
На сьогоднішній день викликає занепокоєння рівень заробітної плати, кількість найманих працівників та надходження податку з доходів громадян від СГ – юридичних осіб сільгоспвиробників.
При значних обсягах земель, що обробляються кількість найманих осіб згідно форми 1-ДФ за 2 квартал 2012 незначна, а по деяким сільгоспвиробникам - 1 особа.
У разі, використання роботи фізичних осіб чи за цивільно-правовими договорами, чи це фізичні особи-підприємці, у період здійснення сільгоспробіт нетривалий час, з доходів виплачених цим людям необхідно утримувати податок з доходів фізичних осіб та відображати в звіті за ф.1-ДФ.
Якщо це доходи виплачені фізичній особі та сума доходу відображається з ознакою „102”, якщо це фізична особа-підприємець – з ознакою „157”.
Відповідно до ст.51 Податкового Кодексу „Податковий агент зобов’язаний подавати у строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу (40 днів по закінченні кварталу), податковий розрахунок сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь платників податків, а також сум нарахованого та утриманого з них податку органу державної податкової служби за місцем свого обліку.
Ірина Володимирівна подякувала платникам податків за увагу, фахівцям ДПІ за змістовну доповідь. Вона підкреслив, що фахівці податкової завжди раді співпраці з платниками податків. На окремі питання стосовно застосування норм Податкового кодексу платники податків можуть отримати відповідь у фахівців податкової інспекції у постійно діючому консультаційному центрі у приміщенні ДПІ.

ДПІ у Лутугинському районі

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31