Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Декабрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » Боротьба з незаконною розробкою корисних копалин 


29-06-2012, 10:51 gni  ] • Боротьба з незаконною розробкою корисних копалин
 
Корисні копалини – це найважливіша складова частина природних ресурсів, яка має велике значення для розвитку економіки держави. То ж стан природних багатств, їх раціональне використання та охорона відіграють важливу роль у розвитку будь-якого суспільства.
По різноманітності та багатству корисних копалин Україна вигідно відрізняється від багатьох країн світу. В країні налічується близько 8 тисяч родовищ, на яких видобувається 90 найменувань корисних копалин.
Тільки на території Луганської області знаходиться близько 630 родовищ корисних копалин. Окрім вугілля, землі Луганщини багаті також природними будівельними матеріалами, такими, як каміння-піщаник, вапняк, крейда, мергель та глина. Найбільш значні родовища кам,яного вугілля знаходяться переважно на півдні області. Окрім вугілля, ці землі багаті на такий природний будівельний матеріал, як каміння-піщаник, яке в останній час широко використовується у будівництві.
Беручи до уваги неабиякий попит, одною з найгостріших проблем регіону на теперішній час стала незаконна розробка корисних копалин. Окрім значних збитків, які потерпає економіка держави, незаконний видобуток корисних копалин наносить невиправної шкоди навколишньому природному середовищу, адже за умов, при яких ведеться видобуток, землі стають непридатними для подальшого використання, а шанси відновити їх майже відсутні.
Податковою міліцією, наряду з іншими правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування, ведеться постійна боротьба, направлена на виявлення та припинення незаконної розробки корисних копалин. У ході проведення заходів, співробітниками Краснолуцького відділу податкової міліції на території обслуговування був виявлений черговий факт незаконного видобутку корисних копалин. Встановлено, що на відстані 1 кілометру від селища Маломиколаївка Антрацитівського району здійснювався незаконний видобуток каміння-піщаника відкритим способом. Незаконну діяльність здійснювали безробітні громадяни без оформлення документів дозвільного характеру. За результатами проведеної перевірки вилучено 100 кубічних метрів каміння-піщаника на суму більш вісімдесяти тис. гривень. Матеріали перевірки направлені до Антрацитівського районного відділу міліції для вирішення питання про порушення кримінальної справи.
У статті 13 Конституції України говориться, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, є об’єктами права власності українського народу і кожен громадянин України має право користуватися природними об’єктами відповідно до закону. За незаконну розробку корисних копалин законодавством України передбачена кримінальна відповідальність за статтею 240 Кримінального Кодексу.
ВПМ ДПІ у м. Красному Лучі

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31