Сделать стартовой      Добавить в избранное
ПОИСК ПО САЙТУ:  
RSS-лента новостей    Карта сайта    Форум  
  Расширенный поиск по сайту
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ:
логин :
пароль :
Напомнить пароль?
 
Навигация по сайту
Выберите нужный раздел ..
открыть все | закрыть все


Все последние новости
 
 


Календарь публикаций
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Популярные статьи
Самое популярное на сайте ..
 
 


Архив новостей
Апрель 2017 (20)
Март 2017 (18)
Февраль 2017 (35)
Январь 2017 (14)
Декабрь 2016 (15)
Ноябрь 2016 (8)


Опрос на сайте
Выберите вариант ответа ..
 
 


Выбор шаблона
Выберите оформление сайта ..
 
 


Важная информация

•   Красный Луч город в котором мы живем krluch.info » gni » Податковою міліцією знов припинено незаконну діяльність „конвертаційного” центру 


29-11-2010, 12:53 gni  ] • Податковою міліцією знов припинено незаконну діяльність „конвертаційного” центру
 
У листопаді поточного року Краснолуцьким головним відділом податкової міліції в ході проведення слідчо-оперативних заходів в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом створення фіктивного підприємства, припинено діяльність „конвертаційного” центру, що діяв на території обслуговування. „Конвертаційний” центр був створений групою осіб, один з яких виконував функції організатора та взаємодіяв з банківськими установами, другий здійснював загальне керівництво та виконував функції бухгалтера, а третій - кур’єром, який підтримував зв'язок з „клієнтами” та передавав їм готівку.
Встановлено, що протягом 2009-2010 років зазначена група осіб здійснювала незаконний перевід безготівкових коштів у готівку за наступною схемою: легальні підприємства перераховують кошти на рахунки „транзитних” підприємств за нібито придбані будівельні матеріали та у рахунок погашення простих іменних векселів. „Транзитні” підприємства у свою чергу зараховували грошові кошти на банківські рахунки суб’єктів господарювання, що підконтрольні вказаним громадянам. Після чого грошові кошти перераховувалися на банківський рахунок задіяної у схемі фізичної особи та в подальшому знімалися готівкою на підставі грошових чеків під виглядом закупівлі сільськогосподарської продукції і оренду автомобілів КРАЗ, та за винятком відсотків за послуги „конвертації”, передавалися «клієнтам» - посадовим особам легальних підприємств, разом зі сфальсифікованими документами за нібито придбані послуги.
Орієнтовний обіг коштів, по рахунках СГД, що входили до складу „конвертаційного” центру за період 2009-2010 років склав понад 4,5 млн. грн.
З метою забезпечення відшкодування заподіяних державі збитків накладено арешти на банківських рахунки.
За місцем розташування офісу „конвертаційного” центру та місцями мешкання учасників „конвертаційного” центру проведено обшуки, у ході яких вилучено документи та матеріальні цінності, які свідчать про противоправну діяльність вказаних осіб.
В теперішній час в рамках кримінальної справи проводяться слідчо-оперативні заходи у відношенні учасників „конвертаційного” центру, з метою закріплення доказів протиправної діяльності та подальшого їх притягнення до кримінальної відповідальності.
cлідство у справі триває.
ГВПМ ДПІ в м. Красний Луч

 (голосов: 0)

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:


 
Главная страница   |   Регистрация   |   Добавить новость   |   Новое на сайте   |   Статистика   |   Поддержка

                COPYRIGHT © 2004-2007 Galayda Inc All Rights Reserved.
                Powered by Galayda.Com © 2007
© 2007
         
    counter 88x31